Bukmacher 1win jest aktualnie niedostępny, ale nic straconego!

Bukmacher 1win ma obecnie małe problemy techniczne, ale nasz zespół robi wszystko co w ich mocy, aby jak najszybciej przywrócić działanie strony.

W międzyczasie gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszego partnera – 22bet. Bukmacher wyróżnia się przede wszystkim ogromną ofertą zakładów. Zaufajcie nam – nie znajdziecie drugiej tak szerokiej oferty rynków.

Problemy techniczne u bukmachera 1win

Problemy z 1win

Szanowni klienci 1win, nie ma co ukrywać: użytkownicy z Polski mają czasem poważne problemy z dostępem do naszej strony. Wynika to z ogromnej liczby odwiedzin w danym czasie.

Z tego powodu oferujemy naszym klientom możliwość wypróbowania jednego z naszych partnerów – 22bet. Bukmacher posiada w swojej ofercie aplikację mobilną, zatem stawianie zakładów będzie równie proste i przyjemne. W 22bet znajdziesz bardzo podobne sekcje zakładów i gier kasynowych, które można znaleźć na 1win.

Oferta 1win i 22bet jest dość podobna, dlatego nie powinieneś mieć żadnych problemów z poruszaniem się zarówno po stronie internetowej, jak i aplikacji mobilnej. Po rozwiązaniu kwestii technicznych, będziesz miał możliwość porównania obu bukmacherów i wybrania tego najlepszego, lub po prostu korzystania z obu jednocześnie.

Problemy z dostępem do 1win, przejdź do 22bet

Zalety 22Bet

Takiej oferty zakładów nie znajdziecie nigdzie indziej na polskim rynku! Niezależnie od wybranej pory dnia lub nocy, to właśnie u bukmachera 22bet znajdziecie najszerszą ofertę zarówno zakładów live, jak i pre-match.

22bet słynie nie tylko z rewelacyjnej oferty i świetnych kursów. Uznanie wśród graczy z Polski zyskał również dzięki atrakcyjnym bonusom, ale nie chcemy być gołosłowni, dlatego przedstawiamy najlepsze z nich:

  • Bonus powitalny 100% do 500 PLN
  • W każdy piątek bonus od depozytu 100% do 400 PLN
  • Bonus za pierwszy depozyt 100% do 1250 PLN

Nie chcemy zdradzać wszystkich szczegółów. No dobra, wspomnimy tylko, że do Waszej dyspozycji jest jeszcze Bonus Urodzinowy, Akumulator Dnia, Opcja Cashout, Sklep Gracza, Cashback za zakłady na IPL, a nawet bonus za serię przegranych kuponów dla najbardziej pechowych graczy!

Brzmi świetnie, prawda? W rzeczywistości jest jeszcze lepiej!

Sprawdź sam!

Jakie są zalety bukmachera 22bet